Wil jij je makkelijker voelen in nieuwe sociale situaties en meer contact krijgen? Bij Bureau Over-ons geloven we dat je dan zélf in actie moet komen. Jij bent de enige die jouw situatie kan veranderen. Daarom ontwikkelde Bureau Over-ons een training waarmee jij leert wat je zélf kunt doen om meer mensen te leren kennen. Je doet het zelf maar niet alleen, want je wordt begeleid door jouw lokale welzijnorganisatie. De training is dan ook uitsluitend verkrijgbaar via welzijnsorganisaties.
Organisaties in het sociale domein worden van harte uitgenodigd om met Meer Contact te gaan werken. Meer Contact is bedoeld als een aanvulling op en een versterking het bestaande aanbod van welzijnsorganisaties.
Ja, ik wil op de hoogte blijven
Op dit moment wordt Meer Contact aangeboden door 11 welzijnsorganisaties verspreid door heel Nederland.
Ervaringsdeskundigen over eenzaamheid doorbreken. Ontdek de nieuwe infographic van Movisie en lees ook mijn verhaal.
Met steun van het KPN Mooiste Contactfonds en het Oranjefonds mogen we onze online training door ontwikkelen naar een app!
Nederland is weer open. En dat is goed nieuws. Maar niet voor iedereen. 'Nu het sociale leven hervat wordt, voel ik mij eenzamer.'
Movisie-voorzitter Janny Bakker-Klein 'Meer Contact maakt gebruik van beschikbare kennis en versterkt eigen kracht deelnemers'